1. Anasayfa / 
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Her kentin kendine özgü güzellikleri, görülmesi gereken yerleri, bir de denenmesi gereken lezzetleri vardır.

Lozan Pastanesi, işte tam böyle bir yer…

Dünden bugüne Lozan Pastanesi

Yarım asırlık lezzetli bir serüven...

Bu güzel şehrin simgelerinden bir tanesi ise 1969 yılında hizmet vermeye başlayan, o günden bugüne kadar kalitesinden ve şehrine yakışır güler yüzlü hizmetten ödün vermeden değerli müşterilerine her zaman en iyi sunmanın tatlı telaşı içinde olan Lozan Pastanesi’dir.

İzmir'in Simgelerinden...

"İzmir" dendiğinde ilk akla gelen mekanlardan biridir Lozan Pastanesi

Kurulduğu günden bugüne kadar Lozan Pastanesi, İzmir’in simgelerinden bir tanesi olma misyonunu en iyi şekilde yerine getirmiştir ve getirmektedir. Sabahları kahvaltıların, öğlen ve öğleden sonralarının Lozan Pastalı toplantılarının, akşamları günün yorgunluğunu atmak için eski dostlarla buluşmanın yegane adresidir Lozan Pastanesi.

Yenilenen mekanımız daha da ferah...

2006 yılının ortalarında, daha iyi hizmet verebilmek adına yapılan yenileme çalışmaları sonunda, Lozan Pastanesi çok daha rahat, huzurlu ve ferah bir mekan haline gelerek, kısa süreli bir ayrılıktan sonra müşterileri ile yeniden buluşmuştur.

 

 

Her Zaman Doğal ve Taze

Birinci sınıf çikolatalarından tutun da, pastaları, sütlü tatlıları, şuruplu tatlıları, kuru pasta ve börekleri…

Her biri kendi alanında uzman olan Şefler ve gıda mühendisleri ile Lozan Pastanesi her gün 07:00 – 24:00 arasında Lozan Pastaları, Kekleri, Şekerlemeleri, Kurabiyeleri, Sütlü Tatlıları, Tatlı-Tuzlu Çeşitleri, Soğuk Sandviçleri, Baklavaları ve Börek Çeşitlerinin günün tümüne yayılan hazırlık ve pişirme süreci ile her an taze olarak değerli müşterilerine sunmaktadır.

Mutlu olun… Tatlı kalın….

“Kalitenin simgesi, Hizmetin en iyisi, İşte Lozan Pastanesi.”